Gayrimenkul seçimlerinizde doğru adres; Perfect Homes...
TR | ENG
Adres: M. Şenol Plaza No:3/8, Girne, Kıbrıs
Ofis Tel: 0090 392 815 9909     Mobil Tel: 0090 533 870 8014
e-Mail: info@cyprusestateinvestment.com
Satın Alma Rehberi
Kurumsal
İnşaat şirketimiz 1988 yılı itibarı ile emlak şirketimiz ise 2002 yılı itibarı ile sektörde yerini almıştır. 2000'li yıllardan sonra şirketimiz profesyonel anlamda hizmet vermeye başlamıştır. K.K.T.C küçük bir ada ülkesi olması sebebiyle insanlar sürekli iletişim halindedirler. Bizim ismimiz ve güvenilirliğimiz için çok büyük bir referans olmuştur.

2005 yılından sonra K.K.T.C Emlakcılar birliğine kayıtlı Altel Export Ltd.Ünvanı; (Perfect Homes) K.K.T.C Müteahhitler birliğine kayıtlı TE-KUT Construction ltd. ve Bölgesel olarakta Esentepe Emlak ve inşaat şirketlerini kurduk.

Bu şirketleri PERFECT GROUP adı altında birleştirerek daha dinamik ve hızlı servis verme olanağı bulduk.Şirketlerimizin hissedarları T.Kürşat ÇOLAK ( Mimar), Cemal ÜLGEN (Müdür), B.Kutay ÇOLAK (mimar) oluşmaktadır. İlk olarak 1988 li yıllarda Esentepe Bölgesinde inşaat işleri ile A.B.D'de 15 yıllık emlak yönetimi ile iş hayatına başlayan şirketlerimiz. Bügün bütün kuzey kıbrıs'ta genel olarak özel emlak ve özel projeler (villa, apartman, otel, havuz ) alım-satım ve inşaat yapmaktadır.

Güncel iş olanaklarını ve yatırım fırsatlarını çok yakından takip etmekteyiz. Son yıllarda Yurt içinden ve yurt dışından birçok ortak yatırımcı ile iş olanaklarımız olmuştur ve halen devam etmektedir.Özellikle yurt dışından gelen yabancı finans sahiplerine ülkemizde yeni yatırım fırsatları sunmaktayız. Ülkemiz yatırım yapmaya son derece elverişli koşulları ile Yabancı yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Biz bu noktada başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar profesyonel anlamda yatırımcılarımızı desteklemekte ve yönlendirmekteyiz.

Amacımız ve öncelikli görevimiz müşterilerimizin ne istediği anlamak ve isteklerine doğru yön vermek, karar verilen emlak veya yatırımı, en hızlı şekilde altyapısını hazırlayarak hayata geçirmektir. Özellikle emlak ve konut konularında çok hızlı ve uygun sonuçlara odaklanarak hedefe ulaşabilmenin verdiği güvenle yolumuza devam etmekteyiz. İşlerimiz bir çoğu özel işlerdir. Emlak piyasalarında olan ve deşifre olmuş yatırım fırsatlarından ziyade, Deşifre olmamış yeni ve kazançlı yatırım fırsatlarını sunmaktayız.

Her zaman olduğu gibi bugün de "Yaptığımız işler, yapacağımız işlerin teminatıdır" diyerek, yolumuza devam etmekteyiz.

+90 533 870 8014
+90 392 815 9909
Ev
İşyeri
Arsa / Arazi
Esentepe Estates